Gizlilik Sözleşmesi

dukkan.bugday.org Gizlilik Sözleşmesi

Bu sözleşme BUĞDAY DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ’ne ait dukkan.bugday.org adlı web sitesinin gizlilik koşullarını belirler; siteye üye olan herkes üye olmakla bu koşulları tümüyle ve eksiksiz kabul etmiş olur. Bu sözleşme koşullarını kabul etmeyenlerin siteyi kullanmamaları gerekir.

1. Kullanıcı Hesabının Güvenliği
dukkan.bugday.org’a giriş yaptığınız kullanıcı adı ve şifrenizi hiç kimse ile paylaşmayınız. Kullanıcı adı ve şifrenizi paylaşmanız halinde, hesabınız adına yapılan tüm eylemlerden sizin sorumlu olacağınızı unutmayın. Şifrenizin başkaları tarafından kullanılması, kişisel bilgileriniz, ziyaret başvuru bilgileriniz gibi önemli verilerin üçüncü kişiler tarafından kontrol edilmesine sebep olabilir. Dolayısıyla sizin adınıza başkaları tarafından gerçekleştirilen ve hukuken bağlayıcı işlemlerin muhatabı olabilirsiniz. Şifrenizin güvenliğinin herhangi bir nedenle tehlikeye girmesi halinde şifrenizi değiştirmelisiniz. 

2. Kişisel Bilgilerin Kullanılması ve Korunması
dukkan.bugday.org’u kişisel bilgilerinizi bırakmadan ziyaret edebilirsiniz. dukkan.bugday.org’a üye olarak anonim kullanıcı olmaktan çıkarsınız. Bu noktadan itibaren bilgilerinizin BUĞDAY DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ’ne aktarılmasına ve saklanmasına onay vermiş olursunuz. Bu bilgiler güvenli bir ortamda gizli bir şekilde tutulup üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz. BUĞDAY DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ’nin kişisel bilgilerinizi aşağıda sayılan amaçlarla kullanabileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

(a) Talep ettiğiniz kullanıcı desteğini ve hizmetleri sağlamak;
(b) Yasaklanma ihtimali olan veya yasaklanmış işlemleri veya kanuna aykırı faaliyetleri önlemek, bulmak ve araştırmak ve dukkan.bugday.org Kullanım Koşulları’nı uygulamak;
(c) Elektronik posta ile dukkan.bugday.org sitesi ile ilgili bilgilendirme ve/veya tanıtımlar göndermek (tanıtımların gönderilmemesiyle ilgili talimatlar gönderilen elektronik postada yer alır);
(d) Uyuşmazlıkları ve sitedeki aksaklıkları çözümlemek

Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunan durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin dukkan.bugday.org ara yüzü üzerinden banka ve kullanıcının bilgisayarı arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar BUĞDAY DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ sorumluluğunda değildir.

Kişisel verilerin işlenmesine ve kullanılmasına ilişkin aydınlatma metni için tıklayınız.

3. Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılar
BUĞDAY DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ, dukkan.bugday.org sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle herhangi bir kişisel bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

4. İletişim
Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.
Telefon: 02163499933 
E-Posta: dukkan@bugday.org